VikingDesign

Prace remontowo-budowlane

Kompleksowe wykonanie remontu w oparciu o najnowsze technologie

Zawsze na bieżąco

Świetnie odnajduje się w branży budowlanej w której potrzebny jest ciągły rozwój, a śledzenie i wdrażanie nowinek technologicznych sprawia, że mogę się w niej spełniać za każdym razem na nowo.

Realizacja

Oferuję profesjonalne, kompetentne i świadome przeprowadzanie inwestora przez każdy etap remontu. Począwszy od etapu wyceny, koncepcji, wizualizacji, projektu, spełnienia wytycznych urzędowych, skończywszy na precyzyjnej realizacji zlecenia.

Jakość

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych. Wysoka jakość moich usług możliwa jest nie tylko dzięki umiejętnościom jakie posiadam ale również dzięki temu, że pracuję na narzędziach renomowanych firm takich jak:

Szkolenia

Aby optymalnie wykorzystywać potencjał danego materiału, systematycznie biorę czynny udział w szkoleniach i kursach ich producentów. Są to min.

Współpraca

Współpracuje z wieloma podwykonawcami dzięki czemu jestem w stanie zapewnić wykonanie kompleksowego remontu lokalu mieszkalnego, domu, innego obiektu.

ITB

Usługi z zakresu prac remontowych, wykonywane są zgodnie z wytycznymi Instytutu Techniki Budowlanej, przedstawionymi w Warunkach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

Realizacje

Zapraszam do odwiedzenia moich realizacji